Opinie Restauracja Nourt Karpacz
Restauracja Nourt – doświadczenie jedzenia
Zobacz co sądzą o nas nasi Klienci
Wiktoria Królicka
3 tygodnie temu
Wybrałam się tu na obiad i postawiłam na same klasyki - rosół z kołdunami, kotlet schabowy z puree ziemniaczanym i na deser fondant czekoladowy. Wszystko smakowało wspaniale i zdecydowanie sprawiło, że z chęcią wrócę tu ponownie na obiad. Puree ziemniaczane serwowane do kotleta było tak delikatne w smaku, że wspominam je do dzisiaj. Miejsce przyjazne pieskom, a obsługa nawet przygotowała dla mojego towarzysza miskę z wodą.
Michał Nowak
4 tygodnie temu
Rewelacyjne miejsce - nieco na uboczu od deptaku. Cisza, spokój, super klimat, super obsługa, pyszne jedzenie! Polecam!
Telimena Iwanowska-Nowak
4 tygodnie temu
Zjedliśmy najlepszą kwaśnicę, a nasza piciecha miała do dyspozycji fajny kącik zabaw. Odległość od deptaka zapewnia spokój i ciszę.
Polecamy
Polecamy
Agnieszka Domańska
4 tygodnie temu
Bardzo smaczne jedzenie i drinki. Obsługa przemiła. Gorąco polecam ❤️
Екатерина Семенюк
1 miesiąc temu
To niesamowite miejsce! Czułam się naprawdę mile widziana, chociaż ewidentnie nie byłam gościem hotelowym. Wszyscy są bardzo przyjaźni i chętni do pomocy. Nie spodziewałam się wiele, ale byłam pod wrażeniem i nie chciałam wychodzić 😁
Ich śniadania smakują wyśmienicie.
Szczerze polecam to miejsce i na pewno odwiedzę je ponownie, prawdopodobnie również jako gość hotelowy.
Ich śniadania smakują wyśmienicie.
Szczerze polecam to miejsce i na pewno odwiedzę je ponownie, prawdopodobnie również jako gość hotelowy.
Robert .Pachowicz
3 miesiące temu
Kolejna wizyta w Nourt Karpacz i wrażenie kulinarne znów na wysokim poziomie. Klimatyczna, ładnie urządzona restauracja z pysznym jedzeniem. Dania podane z klasą. Dołączam zdjęcie dania (łosoś pieczony) które wyraźnie obala argumenty, że są małe porcje;)
Oliwia Rudzińska
4 miesiące temu
Często przychodzę tu na obiad, zawsze smacznie, świeżo i bez rozczarowań. Lubię wracać do tego miejsca.
Kacper Rotuski
4 miesiące temu
Jedzenie na wysokim poziomie, wszystko świeże, dobrze doprawione i podane bez długiego czekania. Bardzo udana wizyta.
Robert
4 miesiące temu
Restauracja Nourt to bardzo ciekawe miejsce na kulinarnej mapie Karpacza. Dopracowane wnętrze, które tworzy przyjemną, spokojną atmosferę. Obsługa jest niezwykle miła i profesjonalna — gość czuje się tu komfortowo i swobodnie.
Prawdziwą gwiazdą okazało się danie z piersi kaczki— perfekcyjnie przygotowane, soczyste i delikatne mięso, z doskonale skomponowanym sosem o subtelnej nucie pomarańczy, który doskonale podkreśla smak mięsa, nie dominując go. Danie dopracowane w każdym szczególe, świetnie wyważone i zapadające w pamięć.
To miejsce, do którego chce się wracać. Polecam.
Prawdziwą gwiazdą okazało się danie z piersi kaczki— perfekcyjnie przygotowane, soczyste i delikatne mięso, z doskonale skomponowanym sosem o subtelnej nucie pomarańczy, który doskonale podkreśla smak mięsa, nie dominując go. Danie dopracowane w każdym szczególe, świetnie wyważone i zapadające w pamięć.
To miejsce, do którego chce się wracać. Polecam.
Otym Otym
4 miesiące temu
Przyszliśmy 07.02 z mężem i dzieckiem na obiad i byliśmy zachwyceni nie tylko klimatem ale i miejscem dla dzieciaków oraz pysznym jedzeniem i obsługą.
Ponieważ,zamówiliśmy tatar jako przystawkę, polędwiczki z puree jako główne. Super wrażeniem było to,że nie przynieśli nam wszystko na raz, a wtedy jak skończyliśmy przystawkę i zupkę dla dziecka. W innych restauracjach po 5 minutach nam podawali główne danie,które już było zimne a przystawka nie zjedzona do końca. W tej restauracji to było super zadbane i bardzo smaczne! Drinki super i zmówiliśmy rosołek dla 1,5 rocznego dziecka,drobniutki makaron,który było bardzo lekko podawać dziecku i nawet samemu zjeść,i marchewka.
Następnego dnia przyszliśmy z znajomymi na kawę,i zachwyciło to,że Pani kelnerka wymieniła talerzyk - na który ciut się wylała kawa podczas podawania do stolika. Nigdzie takiego nie widziałam że by wymieniali,ale w tej sytuacji było przyjemnie tak trafić, Napewno się wrócimy,polecam!
Ponieważ,zamówiliśmy tatar jako przystawkę, polędwiczki z puree jako główne. Super wrażeniem było to,że nie przynieśli nam wszystko na raz, a wtedy jak skończyliśmy przystawkę i zupkę dla dziecka. W innych restauracjach po 5 minutach nam podawali główne danie,które już było zimne a przystawka nie zjedzona do końca. W tej restauracji to było super zadbane i bardzo smaczne! Drinki super i zmówiliśmy rosołek dla 1,5 rocznego dziecka,drobniutki makaron,który było bardzo lekko podawać dziecku i nawet samemu zjeść,i marchewka.
Następnego dnia przyszliśmy z znajomymi na kawę,i zachwyciło to,że Pani kelnerka wymieniła talerzyk - na który ciut się wylała kawa podczas podawania do stolika. Nigdzie takiego nie widziałam że by wymieniali,ale w tej sytuacji było przyjemnie tak trafić, Napewno się wrócimy,polecam!
Julia Matyja
5 miesięcy temu
Przepyszne jedzenie w klimatycznym miejscu! Tatar wyjątkowo smaczny, stek idealny, pozostałe dania równie smaczne. Mieliśmy kilka problemów ze strony obsługi, dania nie były podawane w odpowiedniej (część osób dostało dania główne, część przystawki a potem do dań głównych przyniesiono desery, nie dostaliśmy noży oraz jednej sałatki do dania) natomiast wszytko zostało natychmiast poprawione i jestem w stanie zrozumieć że przy natłoku ludzi mogą się zdarzyć takie sytuacje. Czas oczekiwania adekwatny do niedzielnego popołudnia około 40 minut
Izabela Feifer
5 miesięcy temu
Piękna restauracja urządzona w nowoczesnym stylu. Zatrzymałam się tylko na kawę i ciasto, a więc recenzja dotyczy tylko tego, aczkolwiek dania główne prezentowały się wyśmienicie. Kawa pyszna, ciasta bardzo dobre. Jedynie malutki minusik to.slugi czas obsługi.
Karol Prawucki
5 miesięcy temu
Cudowna kawa i aromatyczne desery, miejsce blisko deptaku, a jednak cisza, klimat i spokój. Miła obsługa, ciekawe menu. Dzieciom smakował rosół. Na pewno tu wrócimy całą rodziną. Gorąco polecam.
Elzbieta Ciesielska
8 miesięcy temu
Jako goście hotelowi korzystaliśmy ze śniadań w czasie pobytu. Do wyboru 7 pozycji z karty. Wypróbowaliśmy łącznie 5 - wszystkie wspaniałe skomponowane, świeże, pięknie podane. Porcje duże, a jeżeli ktoś jeszcze czuje niedosyt można poczęstować się pieczywem, ciastem lub przecierowym sokiem dostępnym w ramach szwedzkiego stołu. Bardzo dobra kawa i duży wybór soków do śniadania. Obsługiwał nas wysoki, szczupły kelner - bardzo uprzejmy, skrupulatny.
Zachęceni śniadaniami skorzystaliśmy raz z obiadu. Wybór padł na burgera wołowego, rosół oraz pierogi. Burger idealny, zupa bardzo dobra, za to pierogi przeciętne. Czas oczekiwania dość długi. Mocno rozkręcona klimatyzacja podczas obiadu. Pan kelner uwijał się jak w ukropie, ale i tak w pojedynkę nie był w stanie sprawnie obsłużyć wszystkich. Lokal przyjazny dla zwierząt- w czasie naszego posiłku przyszly aż 3 pary z psami.
Zachęceni śniadaniami skorzystaliśmy raz z obiadu. Wybór padł na burgera wołowego, rosół oraz pierogi. Burger idealny, zupa bardzo dobra, za to pierogi przeciętne. Czas oczekiwania dość długi. Mocno rozkręcona klimatyzacja podczas obiadu. Pan kelner uwijał się jak w ukropie, ale i tak w pojedynkę nie był w stanie sprawnie obsłużyć wszystkich. Lokal przyjazny dla zwierząt- w czasie naszego posiłku przyszly aż 3 pary z psami.
Kamila Sadowska
9 miesięcy temu
Bardzo przyjemne i spokojne miejsce w centrum Karpacza. Restauracja prezentuje się świetnie, a obsługa jest niezwykle miła i pomocna. Ceny jak na tę lokalizację naprawdę przystępne, dodatkowy plus za możliwość płatności kartą. Jedzenie bardzo smaczne – próbowaliśmy placków po węgiersku, kotleta schabowego i żurku – wszystko świeże, dobrze doprawione i w porcjach adekwatnych do ceny. Na jedzenie nie trzeba było długo czekać, a dodatkowym plusem jest kącik dla dzieci, co czyni to miejsce jeszcze bardziej przyjaznym rodzinom. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę przy kolejnej okazji.
Bartosz Brzozowski
9 miesięcy temu
Bardzo dobre mięsa, żeberka, karkówka, golonka, kurczak, kaczka genialne, delikatne, aromatyczne, rozpływające się w ustach. Z dodatków można wyróżnić kopytka, mocno ziemniaczane, ciekawie przyrządzone. Pstrąg dobry, doprawiony i delikatny. Burger dobry, ale bez rewelacji. Wszytkie porcje są spore, można się nimi najeść. Desery smaczne, wyróżnić można szarlotkę. Herbata wiosenna dobrze skomponowana, lemoniada brzoskwinia lawenda warta spróbowania. Klimat w środku przyjemny, a obsługa w porządku. Ceny adekwatne do jakości. Polecam odwiedzić! 🙂
Łukasz Hordyniak
1 rok temu
Elegancko!!!
Polecam 😀
Polecam 😀
Mateusz „Brucce” Cyganek
1 rok temu
Pięknie urządzona restauracja z wyjątkową atmosferą, gdzie każdy detal – od wystroju po smak potraw – dopracowany jest z najwyższą starannością. Profesjonalna i serdeczna obsługa sprawia, że każda wizyta staje się prawdziwą przyjemnością.
Paulina Kratochwil
1 rok temu
Pyszne jedzenie i kompetentna obsługa. Na zamówienie czekaliśmy około 30 min. Zdecydowanie wrócimy.
Karolina Zabrocka
1 rok temu
Jedzenie bardzo dobre, pyszna kawa, deser foundant pistacjowy wybitny . Napewo wrócimy.
ankaskakanka84
1 rok temu
Było pysznie, piękne wnętrze! Polecam.
Martyna Holik
1 rok temu
Miałam przyjemność odwiedzić tę restaurację i muszę przyznać, że było to jedno z najlepszych doświadczeń kulinarnych, jakie miałam w ostatnim czasie. Już od progu wita gości przyjazna i profesjonalna obsługa, a wnętrze zachwyca elegancją i przytulną atmosferą.
Menu jest przemyślane i różnorodne, a każde danie dopracowane w najdrobniejszym szczególe – zarówno pod względem smaku, jak i estetyki podania.Ceny są adekwatne do jakości, a wieczór spędzony w tej restauracji to gwarancja wyjątkowych doznań kulinarnych. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.
Polecam!
Menu jest przemyślane i różnorodne, a każde danie dopracowane w najdrobniejszym szczególe – zarówno pod względem smaku, jak i estetyki podania.Ceny są adekwatne do jakości, a wieczór spędzony w tej restauracji to gwarancja wyjątkowych doznań kulinarnych. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.
Polecam!
Natalia
1 rok temu
Pyszne jedzenie. Miła obsługa . Bardzo polecam.
Damian Lekrzycki
1 rok temu
Smaczne jedzenie ,miła,szybka obsługa.Polecam

